روزهای خوبِ تقویمِ خدا

ساخت وبلاگ
چکیده : "بسم الله الرحمن الرحیم" سلام :*) (اون آیکون اشک شوقِ) حال و حوصله هایی که بادبزنی میرن و برمیگردن... با عنوان : روزهای خوبِ تقویمِ خدا بخوانید :

"بسم الله الرحمن الرحیم"

سلام :*)

(اون آیکون اشک شوقِ)

حال و حوصله هایی که بادبزنی میرن و برمیگردن! اعصابی که sin (سینوسی) شده! زندگی که نوساناتش شدید شده! روحی که طاقتش طاق شده! ذهنی که تَل انباری شده برای یکسری فکرهای ...! سوالاتی که مثل طوفان میزنن توی کاسه ی شرایط و اوضاعت! دیوونگی هایی که در پی این طوفان عایدت میشه! به هم ریختن های مدام! پائین آمدن ظرفیت روح! میگن هرچی اون چه که باعث ناراحتیتون میشه بزرگ تر باشه ، نشون میده روح بزرگتری دارید! فک کنم روحم پژمرده شده! البته روح خدایی که این حرف ها را بر نمیدارد امّا به گمانم اگر بی فکری صاحب پی پی در پی باشد این نیز خواهد شد! ونهایتا محبّت های بی دریغ اوستا کریم که هی تو را شرمنده میکنند! فردایی کسی پیدا میشود و همه سوالات مزخرفی که خوره جانت بودند را به سبکی که باب احوال خودت و خودش باشد پاسخ میدهد! دقیقا همانی که تو میخواستی! انگار خدا جوابت را لقمه کرده گذاشته دهان مخلوقش که در هیئت رفیقت بیاید و برایت ردیف کند! بعد هم تو کیف کنی و باهاش همراهی کنی او هم و تو هم حرف های هم را تایید کنید و خوشحال از اینکه بالاخره یافتم! یعنی خدایا حقیقتا ممنونتم!

+ امروز تقویم کلاس های این ترم تحصیلی هم بسته شد! یکی از روزای خوب زندگیم بود راحت شدن از شَرِّ بعضی مقوله ها و بعضی افراد! 

+ امروز امتحان آز حشره شناسی داشتیم! باید 50 تا نمونه حشره اتاله شده میذاشتیم توی جعبه میبردیم خدمت خانوم مهندس! 

+ اتاله کردن فرایندی هست که طی اون براساس اصول حشره شناسی حشره رو shape مخصوصی بهش میدی و fix اش میکنی، فیکس کردن هم شامل خشک کردن حشره به طور اصولی و فروکردن یک عدد سوزن ته گرد مخصوص داخل بدن حشره هست!

+ از اونجایی که حالم به هم میخورد دست بزنم به حشرات و دلم نمیومد سوزن فروکنم توی بدنشون هیچ نمونه ای جمع نکردم! که به این ترتیب احتمالا 1.5 نمره مون از دست رفت! البته اینم به شرطیه که خانوم مهندس به قول شون عمل نکنن! آخه گفتن هرکسی نمونه نیاره من کل نمره آز که 6 هست رو براش صفر میذارم! الان من میتونم امیدوار باشم! :))

+ شرایط خوابم کاملا منظم شده! این باعش شده تمرکز و نشاطم بیش از قبل بشه! شبا اتوماتیک نهایتش تا 11:35 دقیقه میتونم دووم بیارم ولی نه بیشتر! عملا بی هوش میشم! خیلی صاست خیلی! :*)

+ بالاخره از پس این تربیت بدنی کذایی هم براومدیم البته بماند که نمرمون ناپلئونی شد، ولی باز بهتر از افتادنِ! و مهم تر از همه اینکه از شر استرس کوفتی صبحای سه شنبه خلاص شدم!

+ ایّام سوگواری اباعبدالله باشه! ماه صفر باشه! دِلت آروم آروم غمناکه! دلت ناخودآگاه گرفته است! بعدتر بیایی و ببینی انگار که بعضی وقت ها این بغض ها و خفگی های مانده توی گلوت شدید میشن! انگار ته غصه ی روضه دهه اول محرم مونده توی گلوت! بعدتر یاد یکسری آدم نیارز بیافتی که برداشتن ماه صفری جشن گرفتن و کف زدند و سوت زدند و هلهله کردند و برای یه عدّه آدم نیارزتر یقه پیراهن چاک کردند! کسایی که موج بنفش شدند امسال و سال 88 موج سبز شدند و گلوهاشون رو برای تشویق یه آدم ... پاره کردند! خودشون رو برای حرفای کسی مثل خاتمی ... خرج کردند! بعدم در بیان بگن این کلیپ رو خودشون شخصا به مناسبت روز دانشجو ( 16آذر) فرستادن برای دانشگاه صنعتی اصفهان و صنعتی شریف!! مردشور تو و حرفات رو ببرن که شخصا حالا کلیپ پر میکنی میفرستی! بعضیا وجودشون نحسِ!

+ جشن های لعنتی به مناسبت بازگشایی انجمن به اصطلاح اسلامی که توی جشن سخیف شون رفتیم و آخر هفته یادم افتاد همه این ها بابت همون نحس بازی هایی است که یک عدّه سبک در آوردند بوده!

+ جشنی که توش انتظامات جشن همه تو حلق هم بودن و با دیدن شون تهوع بود که میومد سراغ ذهنم و تیر بود که به قلب روحم میخورد! امان از این ادا و اصول ها! یکی شون خم میشه بی خبر از هویت ما از دوستش که ته سالن ایستاده میپرسه بسیجی ها ... بسیجی ها هم هستن ... خواستم بگم تا چشت در آد هستیم ... ای خدا هدایت تون کنه! برای بزرگانشون عروسی گرفته بودند! چه دست هایی که تکون دادند و چه استفاده ابزاری هایی که از عزیزان مون نکردند و چه جور اسم باکری و همت رو بردند و برای خودشون مصادره کردند ... حتی به عکس شهید بهشتی هم رحم نکردند و از اون هم برای نمایش جملات خودشون استفاده کردند ... فقط از همه چی مضحک تر این بود که یه مشت بچه صفری طفلی خودشون رو مچل این سیاسی بازیا کردن بی این که خبری از جایی داشته باشن فقط کور کورانه سینه چاک میکنند! خدا لعنت کنه باعث و بانی این غلط کاری ها رو! بعدا چه جوری جوابگوی انحراف این همه جوون مردم خواهند بود!! چه قدر بچه هایی که حل شدند توی  این دستگاه ...!!

وَ اِلی اللهِ تُرجَعُ الاُمور ...
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت: 0:45