چالش ازدواج آسان(پست ثابت) | بلاگ

چالش ازدواج آسان(پست ثابت)

تعرفه تبلیغات در سایت

امکانات وب

379

می دونم که گاهی می زنم توی جاده خاکی و جدیداً خیلی هم داره زیاد میشه انگار. که امیدوارم روبه نزول بره. از این بابتم خیلی عذرخواهی می کنم اگر چیزی نوشتم و باعث اذیت کسی شدم. فقط این که یه مدتیه یه چیزی هست که خیلی ذهنمو به خودش درگیر کرده. اونم از معیارهایی هست که بعضاً دخترها و پسرها و خانواده هاشون برای ازدواج دارن ناشی میشه و اینکه از بابت بعضی چیزا خیلی به خودمون سخت می گیریم. وگرنه خدا خودش گشایش حاصل می کنه در همه چیز. توی فکرش بودم که یه چالش #ازدواج_آسان_ راه بندازم و کسایی که ازدواج کردن از معیارهای ازدواج آسان شون بگن و شرایط و موقعیت هایی که داشتند. بعد گفتم آخه چه کاریه! با یه چالش که هیچ قدمی در جهت جریان سازی نمیشه برداشت. و دیگه این که ترس شدیدی دارم از این که این نوشته ها موجب رنجش دل کسی بشه. نمی دونم. شاید همه این فکرا از اساس اشتباه باشه و کلاً بی خیال بشم بهتره. 

خدایا بینش توحیدی مون رو قوی کن. خدایا کمک.

بعضی وقتا به این فکر می کنم که آیا اگر تجربه های الان مون رو داشتیم بازم با همین معیارهای ازدواج می کردیم یا نه؟! انگار آدم قبل ازدواج توکلش خیلی قوی تره. (تعمیمش نمی دم، صرفاً حالات کسایی که دیدم و می گم.)

مسئله این پست: آیا موافقید چالشی وبلاگی راه بیاندازیم؟ پیرامون ازدواج آسان مان بنویسیم؟ ساختارشکنی های عرفی منظورم هست. دوری از سختگیری های بی مورد و امثال این. ایده ام خام هست. دلم می خواست پیرامونش دوستان نظرشون رو بگن. تا بتونیم یه کار باحال و موثر بکنیم.

بعد.ن: بنده شما را دعوت می کنم به این چالش. بسم الله خانم ها و آقایان متاهل ...

پست هایی بنویسید در خصوص معیارهایی که برای ازدواج داشتید، نحوه برگزاری مراسم های ازدواجتان، خرج و برج هایی که کردید، نحوه برگزاری مراسم ها، آیا اصلاً مراسمی داشتید یانه؟ از جهیزیه خریدن هایتان، از سنت شکنی هایتان، از این که وقت ازدواج چه پشتوانه مالی و اعتباری داشتید :) حتی اگر می توانید از سفره های عقده ساده تان عکسی هم بگذارید. که ببینیم می شود. خیلی دور از انتظار نیست.

خلاصه هر چه که مربوط می شود به این مسئله و برایتان مقدور است از آن صحبت کنید.

+ پیشنهادات و انتقادات شما را در خصوص بهبود این چالش پذیراییم. 

و الی الله ترجع الامور ...

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 21 بهمن 1395 ساعت: 15:23